Haberler

BAŞKAN ALTEPE’DEN ŞAMPİYONLARA JEST

Font Boyutu

7 Haziran 2010

BASIN BÜLTENİ

BAŞKAN ALTEPE’DEN ŞAMPİYONLARA JEST
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, SÜPER LİGE YÜKSELEN KARDEMİR KARABÜKSPOR, BUCA VE KONYASPOR’U GÖNDERDİĞİ DEV BAYRAKLARLA KUTLADI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bank Asya 1. Ligin şampiyonlarını da unutmadı. Başkan Altepe, Süper Lige yükselen Kardemir Karabükspor, Bucaspor ve Konyaspor’un başarılarını bu kentlere gönderdiği dev bayraklarla kutladı.

Turkcell Süper Lig 2009-2010 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Bursaspor’un başarısı yurt genelinde coşkuyla karşılanırken, Başkan Altepe, Bank Asya 1. Lig'in şampiyonlarına jest yaptı. Başkan Altepe, Bank Asya 1. Ligi açık ara şampiyon olarak tamamlayan Kardemir Karabükspor'un bayrağı ile Bursaspor'un bayrağını diktirerek Karabük'e gönderdi. Karabük Belediyesi yeni hizmet binasına asılan dev bayrakta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 'Şampiyon Karabükspor'a Süper Lig'de başarılar dileriz' yazısı yer aldı. Bank Asya 1. Lig'den Süper Lig'e yükselen Bucaspor ve Konyaspor'a da aynı jest yapılırken, Bursaspor Bayrağı Süper Lige yükselen bu takımların kentlerinde de dalgalandı.

Başkan Altepe’nin bu jestini memnuniyetle karşılayan Karabükspor, Bucaspor ve Konyaspor’un taraftarları, yeni sezonda hem kendi takımlarına hem de Bursaspor’a başarılar diledi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 07.06.2010 | Okunma sayısı:6199

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir