Haberler

BAŞKAN ALTEPE’DEN ÖZKAN’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Font Boyutu

 29 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

BAŞKAN ALTEPE’DEN ÖZKAN’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, BULGARİSTAN’DA YAPILAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLER HAREKETİ KONGRESİNİN ARDINDAN KALP SPAZMI GEÇİREN BALGÖÇ BAŞKANI DOÇ.DR. YÜKSEL ÖZKAN’I EVİNDE ZİYARET ETTİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bulgaristan’da yapılan Hak ve Özgürlükler Hareketi kongresinin ardından kalp spazmı geçiren Bal-göç Başkanı Doç.Dr. Yüksel Özkan’ı evinde ziyaret etti.

Bal- Göç Başkanı Doç.Dr. Yüksel Özkan, Bulgaristan’da yapılan ve Ahmet Doğan’a yönelik suikast girişiminin de yaşandığı olaylı Hak ve Özgürlükler Hareketi Kongresi’nin hemen ardından kalp spazmı geçirmişti. Sofya’da
kaldırıldığı özel bir hastanede anjiyo olan ve sonrasında da yüzde 90’ı kapalı olduğu belirlenen bir damara stent takılan Özkan, özel bir ambulans uçakla Türkiye’ye getirilmişti. Tedavisinin ardından sağlık durumu normale dönen Bal-Göç Genel Başkanı Özkan, evinde istirahate çekildi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, beraberindeki Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar ve Başkan Danışmanı Fahreddin Yıldırım ile birlikte Özkan’ı evinde ziyaret etti.
Başkan Altepe, Özkan’a ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulunurken, Özkan ise bu ziyaretin kendisini mutlu ettiğini söyledi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 29.01.2013 | Okunma sayısı:5644

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir