Haberler

BAŞKAN ALTEPE’DEN MİNİK SPORCULARA MORAL

Font Boyutu

14 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

BAŞKAN ALTEPE’DEN MİNİK SPORCULARA MORAL
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZAFER SPOR KULÜBÜ’NÜ ZİYARET EDEREK, BAŞARI YOLCULUĞUNDA KÜÇÜK SPORCULARA MORAL VERDİ.
- BAŞKAN ALTEPE, ZAFER SPOR KULÜBÜ’NDE YAZ SPOR OKULLARINA DEVAM EDEN SPORCULARIN ANTRENMANINI DA İZLEDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, antrenman sırasında ziyaret ettiği Zafer Spor Kulübü’nün minik sporcularına moral verdi.

Bursa’da sporun gelişmesi noktasında amatör spor kulüplerine tam destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Zafer Mahallesi’nde faaliyet gösteren Zafer Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Kulübün yaz spor okullarına devam eden minik sporcuların antrenmanını izleyen Başkan Altepe, çocuklara spor yaşamlarında başarıyı yakalamalarına yardımcı olacak öğütler verdi. Amatör kulüplerin önemine değinen Başkan Altepe, “Zafer Spor, bir marka. Buradan sonrası Bursaspor forması” dedi.
Zafer Spor Kulübü tesislerinin gençlerin rahatça spor yapacağı şekilde düzenlendiğini kaydeden Başkan Altepe, minik sporculara, “Bu güzel tesislerde iyi çalışırsanız, mutlaka başarılı olursunuz. Sizlerden çok şey bekliyoruz. Zafer Spor’u geleceğe taşıyacak olan sizlersiniz. Burada her türlü hizmet var. Bizler de arkanızdayız. Canla başla mücadele ederek işinizin hakkını verecek ve Zafer Spor’u şampiyonluğa taşıyacaksınız” diye konuştu.
Zafer Spor’un amatör sporun en önemli temsilcisi olduğunu ifade eden Başkan Altepe, futbola meraklı sporcularıyla Zafer Spor Kulübü’nün Bursa’yı en güzel şekilde temsil edeceğini de sözlerine ekledi.

“Başkanımız moral verdi”
Zafer Spor Kulübü Başkanı Yakup Bayrak da ziyaretten dolayı duydukları mutluluğu dile getirerek, “Büyükşehir Belediye Başkanızım Recep Altepe’nin ziyareti bizi onore etti, çok mutlu olduk. Kulübümüzde yaz spor okullarına devam eden 150’ye yakın çocuğumuz da Başkan Altepe ile bir araya gelmenin sevincini yaşadı. Başkanımızın ziyareti hem bize, hem sporcularımıza hem de çocukların ailelerine moral verdi. Başkanımızın sık sık bizi ziyaret etmesi bizi sevindirecektir” dedi.
Başkan Altepe, daha sonra Kulüp Başkanı Yakup Bayrak, ve yöneticiler Ali Şen, Sebahattin Serbest, Volkan Kurtgöz, Recai Can, Hamdi Tamtürk, Mustafa Serbest ve Adnan Dizdar ile futbolcularla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Arslan ve BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş da Zafer Spor Kulübü ziyaretine hazır bulundu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 14.07.2011 | Okunma sayısı:8025

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu