Haberler

BAŞKAN ALTEPE'DEN KAHRAMAN'A ZİYARET

Font Boyutu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Baro Başkanı Zeki Kahraman’ı ziyaret ederek, “Hepimiz Bursa’nın geleceği için çalışıyoruz. Kazanan Bursa olacak” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Hukuk Danışmanı Osman Orhan’la birlikte iade-i ziyarette bulunduğu Baro Başkanı Zeki Kahraman ile Adliye binasındaki makamında görüştü. Bursa için görev yapanların sık sık bir araya gelmesinden yana olduğunu dile getiren Başkan Altepe, “Bizim ortak konumuz Bursa. Bursa’nın geleceğini planlıyoruz ve kentin en iyi şekilde gelişmesini hedefliyoruz. Başka bir derdimiz yok” dedi. Başkan Altepe, Bursa’yı en kısa zamanda istenilen noktaya taşımayı amaçladıklarını dile getirdi. “Hedefimiz Bursa’nın kazanması” diyen Altepe, Bursa ile ilgili her konuda kente gönül verenlerle birlikte bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarının artarak devam edeceğini söyledi.

“Bursa için çalışacağız”

Başkan Altepe’nin ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Baro Başkanı Kahraman, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Bursa için önemli bir kişilik. Bursa’yı seven, Bursa sevdalısı olan bizler de yerel yöneticilerimizle bir arada olmaktan mutlu oluyoruz” dedi. Bugüne kadar Büyükşehir Belediyesi ile aralarında herhangi bir sorun olmadığını da ifade eden Kahraman, “İşbirliği içinde herkes üzerine düşeni yaparak Bursa için çalışmaya devam edeceğimizi ümit ediyorum” şeklinde konuştu.

Tarih: 02.09.2009 | Okunma sayısı:4925

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir