Haberler

BAŞKAN ALTEPE’DEN HUZUR MESAJI

Font Boyutu

 16 Kasım 2010

BASIN BÜLTENİ

BAŞKAN ALTEPE’DEN HUZUR MESAJI
- BURSA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, “BURSALI HEMŞEHRİLERİME AĞIZ TADIYLA, SAĞLIKLI VE HUZURLU GEÇİRECEKLERİ BİR BAYRAM DİLİYORUM” DEDİ.

BURSA –
Bursa Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşmaya katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, vatandaşların sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmelerini diledi.

Heykel´deki Valilik binasında gerçekleştirilen bayramlaşma töreni, Bursa protokolünü de bir araya getirdi. Vali Yardımcısı Selman Yenigün, Jandarma Bölge Komutanvekili Jandarma Albay Ali İnlek ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin yanı sıra AK Parti Bursa milletvekilleri Canan Candemir Çelik, Ali Kul ve Altan Karapaşaoğlu, MHP Milletvekili Necati Özensoy, İl Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, İl Müftüsü Mahmut Gündüz, BTSO Meclis Başkanı İlhan Parseker ile siyasi partilerin il başkanları, kurum müdürleri, kamu görevlileri ve siyasi parti temsilcileri de bayramlaşma töreninde hazır bulundu.
Bayramlaşmanın ardından gazetecilere açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, renkli kültürümüzün en güzel özelliklerinden biri olan kurban bayramının Bursa’da heyecanla kutlandığını belirtti. Bayramların birlik ve beraberliği pekiştirmesinin yanı sıra uzun süredir görülmeyen dostların ziyaretini de sağladığını ifade eden Başkan Altepe, “Bursalı hemşerilerimin ağız tadıyla, sağlıklı ve huzur içinde bir bayram geçirmelerini diliyorum“ şeklinde konuştu.
Vali Yardımcısı Selman Yenigün ise birlik ve kardeşliğin açığa çıktığı bayramların önemine değinerek, “Bayramlar birlik ve kardeşlik duygularını pekiştiriyor. Sosyal yardımlaşma anlamında kurban kesiminin de yapılması, durumu olan vatandaşların durumu olmayanlara destek verdiği bir ortamı oluşturuyor. İşte yardımlaşmanın güzelliği de burada yaşanmaktadır. Herkese, refah, huzur ve esenliklerle dolu bir bayram diyorum” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 16.11.2010 | Okunma sayısı:6212

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu