Haberler

BAŞKAN ALTEPE'DEN BURSASPOR'A MORAL DOPİNGİ

Font Boyutu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Kayserispor deplasmanı öncesinde Bursaspor Takımı’nı ziyaret ederek, başarılar diledi.

Başkan Altepe, AK Parti İl Başkanı Nagip Vardar ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Özlüce Tesisleri’ndeki ziyaretlerinde, Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Haluk Özkıyıcı, Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcularla bir araya geldi.

Futbolculara baklava ikram eden Başkan Altepe, Bursaspor’un, oyuncularının, antrenörünün ve yönetiminin başarısıyla ligde güzel bir noktaya ulaştığını kaydetti. Bursaspor’un kamuoyunun beklentisinin çok üzerinde bir performans sergilediğini hatırlatan Başkan Altepe, Galatasaray maçında da bunun gözler önüne serildiğinin altını çizdi.

 

“Kalıcı gelirlerle Bursaspor’u kurumsallaştıracağız”

Takımın, başarılarıyla Bursa’yı, Türkiye’de ve uluslararası arena temsil etmesinin mutluluk verici olduğunu ifade eden Başkan Altepe, “Biz de kulübün daha da güçlenmesi ve kurumsallaşması için çalışıyoruz. Bunu yaparken kulübün kalıcı gelirlerin olmasını sağlamaya gayret gösteriyoruz. Bursaspor bir semt takımı değil, şehir takımıdır. Bizler ve bu kent tüm dinamikleri başarısının devamı için Bursaspor’un arkasında. Kulübün tıkandığı noktada bizler buradayız” dedi.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve oyunculardan Galatasaray maçındaki performansı Kayseri’de de göstererek Bursa’ya puanla dönmelerini isteyen Başkan Altepe, takımı destek için Kayseri’ye gideceğini de sözlerine ekledi.

 

“Desteğiniz bizim için önemli”

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise takımın oyuncuların yanı sıra yönetici, taraftan ve kent dinamikleriyle bir bütün olduğunu belirterek, tüm Bursa’nın desteğinin Bursaspor için öneminin büyük olduğunu belirtti. Bursaspor’un ligde güzel bir başarı yakaladığını ve bunu her maçta yinelediğini anlatan Sağlam, verilenen desteklerle takımın moralinin ve performansının sürekli arttığını sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından, oyuncularla da sohbet eden Başkan Altepe, oyuncuların yeni stadyum projesi hakkındaki sorularını da cevapladı.

Başkan Altepe, daha sonra oyuncularla fotoğraf çektirerek, takımın antrenmanını izledi.

Tarih: 04.12.2009 | Okunma sayısı:3801

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir