Haberler

BAŞKAN ALTEPE YEŞİLOVA’DA VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Font Boyutu

 12 Haziran 2010

BASIN BÜLTENİ

BAŞKAN ALTEPE YEŞİLOVA’DA VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, BURSA’NIN VAROLAN POTANSİYELENİ ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN KENTİN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALARIN SÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yeşilova Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek, mahallelinin sorunlarını dinledi. Başkan Altepe, onarım çalışmaları tamamlanan Canlılar Camii’ni de ibadete açtı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, sorunları yerinde görmek amacıyla yaptığı mahalle ziyaretlerine Yeşilova Mahallesi’ni de ekledi. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve AK Parti İl Başkanı Nagip Vardar ile birlikte Yeşilova’ya giden Başkan Altepe, vatandaşların sorunlarını dinledi. Yıllardır biriken sorunların çözümü için yoğun bir çaba içinde olduklarını dile getiren Başkan Altepe, diğer taraftan da Bursa’nın turizmden hak ettiği payı alması için kentin var olan potansiyelini ortaya çıkarmaya çalıştıklarını söyledi. Kentin tarihi ve kültürel mirasını ayağa kaldırmak için kentin her köşesinde çalışmalarının sürdüğünü dile getiren Başkan Altepe, “Bursa’ya gelen turist sayısının artması, esnaftan sanayiciye kadar herkesin gelirlerinin artması anlamına geliyor. Bütün bu çalışmaları sürdürürken, vatandaşlarımızın sorunlarını da göz ardı etmiyoruz. Bursa’nın daha ulaşılabilir ve sağlıklı bir kent olması için yoğun bir çaba içindeyiz” dedi.
Başkan Altepe, daha sonra Yeşilova Mahallesi’ndeki onarım çalışmaları tamamlanan Canlılar Camii’ni yeniden ibadete açtı. Camiyi gezen Başkan Altepe, bir süre vatandaşlarla sohbet etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 12.06.2010 | Okunma sayısı:7172

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir