Haberler

BAŞKAN ALTEPE, ÇGD'NİN 20. YILINI KUTLADI

Font Boyutu

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Çağdaş Gazeteciler Derneği Bursa Şubesi’nin ödül töreninde, başarılı basın mensuplarına ödül verdi.

 

Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Bursa Şubesi'nin 20. kuruluş yıldönümü nedeniyle gerçekleştirilen ödül töreni, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı. Törenin açılışında konuşan ÇGD Bursa Şube Başkanı Cüneyt Özdemir, derneğin 20 yıldır faaliyet gösteren ve 360 üyeye sahip önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ÇGD’nin 20. kuruluş yıldönümünü kutlayarak, basın mensuplarının Bursa’da çok ciddi bir sorumluluk yüklendiğini ifade etti. “Hepimiz Bursa için çalışıyoruz. Kentin geleceğine hep birlikte yatırım yapmalıyız” diyen Başkan Altepe, daha sonra başarılı gazetecilere ödül verdi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Gemlik Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güler, AK Parti İl Başkanı Nagip Vardar ile Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala’nın da katıldığı gecede desteklerinden dolayı sivil toplum kuruluşu yetkililerine plaket verildi. ÇGD Başkanı Cüneyt Önder, Başkan Altepe’ye teşekkür ederek plaketi takdim etti.

ÇGD Bursa Şubesi 2009 Ödülleri

‘Basın Onur Ödülü’- Yılmaz Özdil (Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı)

‘Genç Kalemler Ödülü-Sebile Çetin (DHA), Ramazan Düzgün (Olay TV), Barış Yalın (Bursa Hakimiyet Gazetesi), Ali Can Tarakçıoğlu (Meydan Gazetesi) ve Osman Akın (İHA)

‘Ulusal Haber Ödülü’-Emre Koşak (DHA) ve Fikret Güngör (Olay TV)

Fotoğraf Mansiyonu-Beytullah Suat (Bursa Hakimiyet Gazetesi )

En İyi TV Görüntü Ödülü-Olcay Dalkılıç (Olay TV),

Gazete Haber-Melek Sevinç (Kent Gazetesi )

TV - Radyo - Haber-Filiz Kahraman (Olay TV)

TV - Radyo - İnternet-Onur Ulutaş (Line TV)

Tarih: 05.12.2009 | Okunma sayısı:8306

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir