Haberler

BAŞKAN ALTEPE, 41 YIL ÖNCE MEZUN OLDUĞU OKULDA

Font Boyutu

6 MAYIS 2011

BASIN BÜLTENİ

BAŞKAN ALTEPE, 41 YIL ÖNCE MEZUN OLDUĞU OKULDA
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, 1970 YILINDA MEZUN OLDUĞU DEMİRTAŞPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU’NU ZİYARET ETTİ.

BURSA - Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 1970 yılında mezun olduğu Demirtaşpaşa İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek, hem öğretmenler hem de öğrencilerle sohbetti.

Başkan Altepe, beraberindeki BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş ve Fen İşleri Daire Başkanı Fehmi Ökten ile birlikte 41 yıl önce mezun olduğu Demirtaşpaşa İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti. Okul Müdürü Şenol Dürmüş ve Okul Aile Birliği Başkanı Aysel Tığ’dan okulun eksiklikleri hakkında bilgiler alan Başkan Altepe, kendi fotoğrafının da bulunduğu okul albümünü inceledi. O dönem aynı sınıfı paylaştığı arkadaşlarını fotoğraflarından tanıyan Başkan Altepe, sınıf arkadaşlarının çoğuyla hala görüştüğünü söyledi.

Başkan Altepe, daha sonra sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etti. Kendisinin de bir zamanlar bu sıralarda oturduğunu hatırlatan Başkan Altepe, öğrencilere nasihatlerde bulunmayı da ihmal etmedi. Başkan Altepe, başarının yolunun çok çalışmak, okulda öğretmeni evde ise anne babayı dinlemekten geçtiğini vurguladı.
Başkan Altepe, okulun bahçe duvarının düzenlenmesi ve hemen yanında bulunan alt geçidin de güvenli hale getirilmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarını kaydetti.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

Tarih: 06.05.2011 | Okunma sayısı:7920

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu