Haberler

Başkan Aktaş’tan yeni yıl mesajı

Font Boyutu

01 OCAK 2018

 

BASIN BÜLTENİ

 

Başkan Aktaş’tan yeni yıl mesajı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 2018 yılının sağlıklı, huzurlu ve barış dolu bir yıl olması dileğinde bulundu.

 

BURSA – Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursalıların yeni yılını tebrik ederek, 2018 yılının sağlıklı, huzurlu ve barış dolu bir yıl olması dileğinde bulundu.

 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 2017’yi 2018’e bağlayan 31 Aralık Pazar akşamı, vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Aktaş, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile birlikte önce Atatürk Caddesi ve Setbaşı’nda esnafı ziyaret etti, Mahfel Sosyal Tesisleri’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Bursa’da yeni yıl akşamı görev yapan Setbaşı Taksi Durağı’nda esnafla sohbet eden Başkan Aktaş, daha sonra Çekirge Polis Merkezi, Çekirge Devlet Hastanesi ve Zübeyde Hanım Doğumevi’ni ziyaret etti. Başkan Aktaş, Zübeyde Hanım Doğumevi’nde; Nurten – Mesut Agaç çiftinin 2017 yılının son saatlerinde doğan Muhammed Gökay adlı bebeği ile Hülya – Bayram Karakaş çiftinin 2018 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen Eymen adlı bebeğine altın hediye ederek, sağlıklı ömürler diledi.

 

Aktaş, basın mensuplarına çiçek verdi

Yeni yılı görev başında karşılayan basın mensuplarına da çiçek veren Başkan Aktaş, “Heyecanlı, mutlu, hareketli bir gün yaşadık, insanlarda bir telaşe var. Bir takvim bitiyor, yeni bir takvim başlıyor. İnsanları mutlu görmek bizi de mutlu ediyor. 2018 yılının ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sağlıklı, huzurlu, barış içerisinde bir yıl olsun. Ülkemizin hedefleri var, bu hedeflere ulaşılan bir yıl olmasını diliyorum” diye konuştu.

Öte yandan ziyaretlere Bursa Valisi İzzettin Küçük, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve Bursa milletvekilleri ile ilçe belediye başkanları da katıldı.

 

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Tarih: 01.01.2018 | Okunma sayısı:2631

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu