Haberler

Başkan Aktaş mağdur olan vatandaşla görüştü

Font Boyutu

19 KASIM 2017

BASIN BÜLTENİ

Başkan Aktaş mağdur olan vatandaşla görüştü
- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, özel halk otobüsünde yaşadığı sıkıntı nedeniyle mağdur olan vatandaşla görüştü.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, özel halk otobüsünde yaşadığı sıkıntı nedeniyle mağdur olan vatandaşla görüştü.

Huzur kenti Bursa’da, göreve geldiği günden bu yana birlik ve beraberlik çağrısında bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, vatandaşa saldıran özel halk otobüsü şoförü için gerekenin yapılacağını söyledi.
Başkan Aktaş, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımıza ulaşım hizmeti sunmakla mükellef olan yeşil özel halk otobüslerinin birinde dün meydana gelen olayı büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Yolculuk yapmak isteyen bir vatandaşımıza saldıran özel halk otobüsü şoförü, süratle görevden uzaklaştırılmış ve akabinde konu savcılığa iletilmiştir. Belediyemiz yasal sürecin takipçisi olacaktır” dedi.
Başkan Aktaş, olayda mağduriyet yaşayan vatandaşla görüştüğünü ifade ettiği açıklamasında, “Mağdur olan vatandaşımızla bizzat görüşerek, yaşanan durumdan dolayı üzüntümüzü iletmiş bulunmaktayım. Gerekçesi ne olursa olsun böyle bir durum kabul edilemez. Bundan sonra da bu tür durumlara müsaade etmeyeceğiz. Halkımızın bilgisine sunarım” ifadesine yer verdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 19.11.2017 | Okunma sayısı:3535

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir