Haberler

Başkan Aktaş, BESOB’da esnafla buluştu

Font Boyutu

30 ARALIK 2017

 

BASIN BÜLTENİ

 

Başkan Aktaş, BESOB’da esnafla buluştu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, BESOB toplantısında esnafın güçlü ekonominin teminatı olduğunu söyledi.

 

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, esnafın güçlü ekonominin teminatı olduğunu söyledi.

 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, BESOB tarafından esnaf odaları üyelerine yönelik düzenlenen programa katıldı. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala ile Bursa Valisi İzzettin Küçük ve AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman’ın da bulunduğu programda konuşan Başkan Aktaş, esnafın, güçlü ekonominin teminatı olduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediyesi olarak yapılacak çalışmalarda esnafa ve vatandaşa sıkıntı yaşatmayacak düzenlemelerin olacağını söyleyen Başkan Aktaş, Kestel Sanayi Bölgesi konusunda yol genişletme ile ilgili değerlendirmelerin yapılacağını belirtti. T2 hattı bölgesindeki esnafın sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya çalıştıklarını kaydeden Başkan Aktaş, “Bursa’nın mutluluğu önemli. Şunu çok iyi biliyoruz ki, biz sokakları altından döşeyelim kıymeti yok. Milletin işleri ve ekonominin iyi olması gerekiyor” dedi.

Başkan Aktaş, bu noktada esnafa da sorumluluk düştüğünü belirterek, özellikle kaldırım işgalleriyle ilgili dikkatli olunması çağrısında bulundu. Aktaş, Bursa’nın önemli bir turizm potansiyeli olduğunu da sözlerine ekledi.

 

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI 

Tarih: 30.12.2017 | Okunma sayısı:1847

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu