Haberler

BAKAN YILMAZ MERİNOS AKKM’DE

Font Boyutu

5 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

BAKAN YILMAZ MERİNOS AKKM’DE
- DEVLET BAKANI CEVDET YILMAZ, MERİNOS AKKM’DE GERÇEKLEŞTİRİLEN ‘BEBKA 2010 YILI MALİ DESTEK PROGRAMI’NA KATILDI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Merinos’ta yaptırılan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan Atatürk Kongre Kültür Merkezi, Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz’dan da tam not aldı.

Bursa’ya gelerek, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) idari ofisinin açılışını yapan Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, törenin ardından Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) Orhangazi Salon’da gerçekleştirilen BEBKA 2010 yılı mali destek programı toplantısına katıldı.
Bursa Valisi Şahabettin Harput ile Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın da katıldığı toplantının ardından Büyükşehir Belediyesi bürokratlarıyla görüşen Bakan Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve Merinos AKKM Genel Koordinatörü Mehmet Semih Pala’dan, Büyükşehir Belediyesi’nin kendi imkanlarıyla ve kadrosuyla işlettiği ilk ve tek mekan olan kongre merkeziyle ilgili bilgiler aldı. Bursa’ya kongre kenti kimliği kazandıran mekanın kentin kültürel ve sosyal yaşamına ivme kazandırdığını belirten Pala, Bakan Yılmaz’ın da Merinos AKKM’yi çok beğendiğini söyledi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 05.11.2010 | Okunma sayısı:3814

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir