Haberler

BAKAN VE BAŞKAN’IN KOZAHAN’DA SİMİT KEYFİ

Font Boyutu

15 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

- BAKAN VE BAŞKAN’IN KOZAHAN’DA SİMİT KEYFİ
- DEVLET BAKANI SELMA ALİYE KAVAF, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALTEPE İLE BİRLİKTE ESNAFLA BAYRAMLAŞTI, ARDINDAN KOZAHAN’DA SİMİT MOLASI VERDİ.

BURSA – Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile birlikte önce tarihi belediye binası arkasındaki esnafla bayramlaştı ardından Kozahan’da simit molası verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bayram alışverişi nedeniyle yoğunluğun yaşandığı çarşıda çiçekçilerin bayramını kutladı. Çiçekçilerle tek tek bayramlaşan Başkan Altepe, bayramın huzur içinde geçmesini diledi. Başkan Altepe, daha sonra Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi, Yeşil Bursam Derneği, Ankara Bursa Derneği ve Dağ-Der işbirliğiyle düzenlenen ‘Aile ve kent yaşamında kadın’ konulu konferansa katılmak için Bursa’ya gelen Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf ile birlikte tarihi belediye binası arkasında esnaflarla bayramlaştı. Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala’nın da eşlik ettiği ziyarette Bakan Kavaf ve Başkan Altepe, esnafa ‘hayırlı işler’ temennisinde bulunarak, iyi bayramlar diledi.

Çay simit keyfi
Bakan Kavaf, daha sonra Başkan Altepe ile birlikte günün yorgunluğunu Kozahan’da attı. AK Parti Milletvekilleri Ali Kul ve Canan Candemir Çelik, AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın da Kozahan’a gelerek, Bakan Kavaf ve Başkan Altepe ile birlikte simit yiyerek, çay içti. Bir süre burada sohbet eden Bakan Kavaf ve beraberindekiler daha sonra Heybeli Restorant’ta düzenlenen “Bursa’ya yön verenler” konulu toplantıya katıldı.
Bakan Kavaf’ı Ankara’ya uğurlayan Başkan Altepe, daha sonra çarşıda alışveriş yapan vatandaşların bayramını kutladı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

 


 

 

Tarih: 15.11.2010 | Okunma sayısı:7176

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir