Haberler

AZMİN ZAFERİ

Font Boyutu

4 EKİM 2010

BASIN BÜLTENİ

AZMİN ZAFERİ
- BURULAŞ’TA GÖREV YAPAN BORA ÖNERİÇ, AZİMLİ ÇALIŞMALARININ KARŞILIĞINI, TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER HALTER MİLLİ TAKIMI’NA SEÇİLEREK ALDI.
- ÖNERİÇ’İN SEVİNCİNE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI DA ORTAK OLDU.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi BURULAŞ’ta görev yapan Bora Öneriç, Türkiye Bedensel Engelliler Halter Milli Takımı’na seçildi.

BURULAŞ’ta uzun süredir santral ve danışma görevlisi olarak çalışan Bora Öneriç, başarıyla yürüttüğü görevinin yanı sıra 56 kilo branşında Türkiye Bedensel Engelliler Halter Milli Takımı’na seçilerek başarılarına başarı kattı.
Mesai saatleri dışında spor çalışmalarını sürdürdüğünü anlatan Öneriç, “Türkiye ve Bursa’nın yüzünü kara çıkarmamak adına gece gündüz çalışıyorum. Böyle önemli bir göreve seçilmekten dolayı da mutluyum ve gururluyum” dedi.
Azimli ve sabırlı çalışmalarının karşılığını milli takıma seçilerek kazanan Öneriç, BURULAŞ Genel Müdürü Ali Kaya başta olmak üzere kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Bora Öneriç’in heyecanına ortak olan BURULAŞ Genel Müdürü Dr. Ali Kaya da “Çalışma arkadaşlarımızın buradaki görevlerinin dışında farklı alanlarda da başarılı olmaları bizleri çok mutlu ediyor. Bizim için her çalışanımız ayrı bir değer. Biz burada bir aileyiz. Bize bu gururu yaşatan Bora Öneriç’in her zaman yanında olacağız” şeklinde konuştu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 04.10.2010 | Okunma sayısı:4832

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir