Haberler

AYIN USTASI VELİ ARI

Font Boyutu

17 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

AYIN USTASI VELİ ARI
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI BAYRAM VARDAR, ‘AYIN USTASI’ SEÇİLEN HAFİF VASITA ATÖLYE ŞEFLİĞİ PERSONELİ MOTOR USTASI VELİ ARI’YA PLAKET VERDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı Makine İşletme Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Ayın Ustası’ etkinliğinde ilk ödül motor ustası Veli Arı’nın oldu.

Makine İşletme Şube Müdürlüğü tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Ayın Ustası’ etkinliği, Makine İşletme Şube Müdürlüğü’nün Demirtaş atölyelerinde gerçekleştirildi. Her ay düzenlenmesi planlanan ve bu ay ilki gerçekleştirilen ödül törenine Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bayram Vardar da katıldı. Vardar, konuşmasında, Makine İşletme Şube Müdürlüğü’nün 8 şefliğiyle her türlü araç bakım onarım, elektrik, asansör, sıhhi tesisat, kalorifer kazanı, klima bakım onarım, birimlere ait araçlara akaryakıt ve türevlerinin tedariki ve birimlerin araç ihtiyaçlarını karşılama gibi geniş bir iş alanı bulunduğunu söyledi. Bu yoğun tempoda görevlerini eksiksiz yerine getirme çabalarından dolayı Makine İşletme Şube Müdürlüğü çalışanlarını tebrik eden Vardar, ‘ayın ustası’ seçilen Hafif Vasıta Atölye Şefliği personeli Motor Ustası Veli Arı’ya teşekkür plaketini verdi. Arı, ödülünün sevincini de çalışma arkadaşlarıyla paylaştı.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 17.01.2013 | Okunma sayısı:4343

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir