Haberler

AYIN ŞOFÖRÜ SACİT ÖZTÜRK

Font Boyutu

 15 Haziran 2010

BASIN BÜLTENİ

AYIN ŞOFÖRÜ SACİT ÖZTÜRK
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE MAYIS AYININ EN BAŞARILI OTOBÜS ŞOFÖRÜ OLARAK BELİRLENEN SACİT ÖZTÜRK, PLAKETİNİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETERİ SEYFETTİN AVŞAR’DAN ALDI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi otobüs şoförleri arasında Mayıs ayında gösterdiği performansla ‘ayın şoförü’ seçilen Sacit Öztürk, plaketini Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar’dan aldı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Avşar, başarılı hizmetlerinden dolayı Öztürk’ü tebrik ederek, otobüs şoförlerinin belediyenin halka en yakın temsilcisi olduklarını söyledi. Toplu ulaşımda çalışan tüm şoförlere örnek olması amacıyla her ay bir şoförün başarılı ve düzenli çalışmasıyla ‘ayın şoförü’ ödülüne layık görüldüğünü hatırlatan Avşar, bu uygulamanın otobüs işletmesindeki hizmet kalitesinin artmasına katkı sağladığını da dile getirdi. Avşar, “Tüm şoförlerimiz işlerinin ehli. Örnek uygulamamızla bu başarıyı daha da iyi noktaya taşımaya çabalıyoruz ve her ay ayın şoförünü belirliyoruz. Diğer şoför arkadaşlarımız da bu çıtayı daha üst seviyeye çıkarmalılar” diye konuştu.
Mayıs ayının en başarılı şoförü olmaktan gurur duyduğunu belirten Sacit Öztürk ise Büyükşehir Belediyesi’nde 20 yıla yakın süredir şoförlük yaptığını kaydederek, bugüne kadar kendisine verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığını ve bu sorumlulukla çalışmalarına devam edeceğini dile getirdi.
Törende, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Hakan Koyunlular ve Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürü Mesut Emir de hazır bulundu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 15.06.2010 | Okunma sayısı:5252

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir