Haberler

AYIN ŞOFÖRÜ NADİ AYBEY

Font Boyutu

Bursa Büyükşehir Belediyesi’ndeki otobüs şoförleri arasında Aralık ayında gösterdiği performansla ‘ayın şoförü’ seçilen Nadi Aybey, plaketini BURULAŞ Genel Müdürü Ali Kaya’dan aldı.

 

Büyükşehir Belediyesi otobüs şoförlerinin belediyenin halkla en yakın temsilcileri olduklarını belirten BURULAŞ Genel Müdürü Ali Kaya, bu kesimde çalışanların eğitimlerinin önemli olduğunu söyledi. Toplu ulaşımda çalışan tüm şoförlere örnek olması amacıyla her ay bir şoförün başarılı ve düzenli çalışmasıyla ‘ayın şoförü’ ödülüne layık görüldüğünü hatırlatan Kaya, bu uygulamanın otobüs işletmesindeki hizmet kalitesinin artmasına katkı sağladığını söyledi.

Halkın BOİ ve BURULAŞ şoförlerinin nezaketinden memnuniyet duyduğunu belirten Kaya, plaketini verdiği Nadi Aybey’in başarılı çalışmalarının devamını diledi. Aybey de mesleğinde 15 yıllık deneyime sahip olduğunu belirterek, ödülün kendisini çok sevindirdiğini, Bursa ve Bursalılar için çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Törende Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Tacettin Kınay ve Toplu Taşıma Şube Müdürü Mesut Emir de hazır bulundu.

Tarih: 14.01.2010 | Okunma sayısı:4934

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir