Haberler

AYIN ŞOFÖRÜ MUHARREM ÖZTÜRK

Font Boyutu

3 HAZİRAN 2011

BASIN BÜLTENİ

AYIN ŞOFÖRÜ MUHARREM ÖZTÜRK
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE MAYIS AYININ EN BAŞARILI OTOBÜS ŞOFÖRÜ MUHARREM ÖZTÜRK OLDU.
BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi otobüs şoförleri arasında Mayıs ayında gösterdiği performansla ‘ayın şoförü’ seçilen Muharrem Öztürk, plaketini Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bayram Vardar’ın elinden aldı.
Vardar, başarılı hizmetlerinden dolayı Muharrem Öztürk’ü tebrik ederek, otobüs şoförlerinin belediyenin halka en yakın temsilcisi olduklarını söyledi. Toplu ulaşımda çalışan tüm şoförlerin örnek davranışlar sergilemesi gerektiğini belirten Kurt, “Bursa’da Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmesi’nin tüm şoförleri görevlerini özenle yerine getiriyor. Yapılan bu uygulamayla hizmet kalitesinin daha da iyi noktaya taşınacağına inanıyorum” dedi.
Mayıs ayının en başarılı şoförü olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Muharrem Öztürk ise Büyükşehir Belediyesi’nde, bugüne kadar kendisine verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığını ve bu sorumlulukla çalışmalarına devam edeceğini dile getirdi. Törende Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürü Mesut Emir de hazır bulundu.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

Tarih: 03.06.2011 | Okunma sayısı:4492

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir