Haberler

AYIN ŞOFÖRÜ İSMAİL TOKA

Font Boyutu

10 MAYIS 2011

BASIN BÜLTENİ

AYIN ŞOFÖRÜ İSMAİL TOKA
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE NİSAN AYININ EN BAŞARILI OTOBÜS ŞOFÖRÜ OLARAK BELİRLENEN İSMAİL TOKA, PLAKETİNİ ALDI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi otobüs şoförleri arasında Nisan ayında gösterdiği performansla ‘ayın şoförü’ seçilen İsmail Toka, plaketini, Trafikten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Kemal Kurt’un elinden aldı.

Trafikten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Kemal Kurt, başarılı hizmetlerinden dolayı İsmail Toka’yı tebrik ederek, otobüs şoförlerinin belediyenin halka en yakın temsilcisi olduklarını söyledi. Toplu ulaşımda çalışan tüm şoförlerin örnek davranışlar sergilemesi gerektiğini belirten Kurt, “Bursa’da Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmesi’nin tüm şoförleri görevlerini özenle yerine getiriyor. Yapılan bu uygulamayla hizmet kalitesinin daha da iyi noktaya taşınacağına inanıyorum” dedi.
Nisan ayının en başarılı şoförü olmaktan mutluluk duyduğunu belirten İsmail Toka ise Büyükşehir Belediyesi’nde, bugüne kadar kendisine verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığını ve bu sorumlulukla çalışmalarına devam edeceğini dile getirdi. Törende Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Hakan Koyunlular ile Toplu Taşıma Şube Müdürü Mesut Emir de hazır bulundu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 10.05.2011 | Okunma sayısı:4661

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir