Haberler

AYIN ŞOFÖRÜ İBRAHİM YANMAZ

Font Boyutu

 Bursa Büyükşehir Belediyesi otobüs şoförleri arasında Eylül ayında gösterdiği performansla ‘ayın şoförü’ seçilen İbrahim Yanmaz, plaketini Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bayram Vardar’dan aldı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bayram Vardar, başarılı hizmetlerinden dolayı Yanmaz’ı tebrik ederek, otobüs şoförlerinin belediyenin halka en yakın temsilcisi olduklarını söyledi. Toplu ulaşımda çalışan tüm şoförlere örnek olması amacıyla her ay bir şoförün başarılı ve düzenli çalışmasıyla ‘ayın şoförü’ ödülüne layık görüldüğünü hatırlatan Vardar, bu uygulamanın otobüs işletmesindeki hizmet kalitesinin artmasına katkı sağladığını da dile getirdi. Vardar, “Tüm şoförlerimiz işlerinin ehli. Örnek uygulamamızla bu başarıyı daha da iyi noktaya taşımaya çabalıyoruz ve her ay ayın şoförünü belirliyoruz. Diğer şoför arkadaşlarımız da bu çıtayı daha üst seviyeye çıkarmalılar” diye konuştu.
Eylül ayının en başarılı şoförü olmaktan gurur duyduğunu belirten İbrahim Yanmaz ise, bugüne kadar kendisine verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığını ve bu sorumlulukla çalışmalarına devam edeceğini dile getirdi.
Törende, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Hakan Koyunlular ve Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürü Mesut Emir de hazır bulundu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 14.10.2010 | Okunma sayısı:4911

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir