Haberler

AYIN ŞOFÖRÜ ADEM BAYRAK

Font Boyutu


8 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

AYIN ŞOFÖRÜ ADEM BAYRAK
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE EKİM AYININ EN BAŞARILI OTOBÜS ŞOFÖRÜ OLARAK BELİRLENEN ADEM BAYRAK, PLAKETİNİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI MUSTAFA ALTIN’DAN ALDI.


BURSA –
Bursa Büyükşehir Belediyesi otobüs şoförleri arasında Ekim ayında gösterdiği performansla ‘ayın şoförü’ seçilen Adem Bayrak, plaketini Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın’dan aldı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın, başarılı hizmetlerinden dolayı Adem Bayrak’ı tebrik etti. Otobüs şoförlerinin belediyenin halka en yakın temsilcisi olduklarını söyleyen Altın, Büyükşehir Belediyesi’nde her ay bir şoförün başarılı ve düzenli çalışmasıyla ‘ayın şoförü’ ödülüne layık görülmesinin toplu ulaşımda çalışan tüm şoförlere de örnek olduğunu belirtti.
Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarıyla halkın memnuniyetine odaklandığını kaydeden Altın, uygulamanın otobüs işletmesindeki hizmet kalitesini arttırdığına işaret etti. 15 yıldır bu meslekten hayatını kazanan Adem Bayrak da Ekim ayının en başarılı şoförü olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ve çalışmalarına aynı sorumlulukla devam edeceğini belirtti.
Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Hakan Koyunlular ve Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürü Mesut Emir de törene katıldı.


BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 08.11.2010 | Okunma sayısı:6323

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir