Haberler

ATİYE GEMLİK’İ COŞTURDU

Font Boyutu


23 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

ATİYE GEMLİK’İ COŞTURDU
- ‘BEYAZ KOZA YAZ KONSERLERİ’ KAPSAMINDA GEMLİK’TE KONSER VEREN TÜRK POP MÜZİĞİ’NİN SEVİLEN SESİ ATİYE, HAYRANLARINA EĞLENCELİ BİR AKŞAM YAŞATTI.
- ATİYE’Yİ GEMLİK’TE YAKLAŞIK 15 BİN HAYRANI İZLEDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Beyaz Koza Yaz Konserleri’, Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Atiye Deniz’i Gemlikli hayranlarıyla buluşturdu.

Büyükşehir Belediyesi Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından 7 merkez ilçede ünlü sanatçıları ağırlayan ‘Beyaz Koza Yaz Konserleri’nde bu kez Atiye sahneye çıktı. Pop müziğin sevilen yüzü Atiye, şarkılarını, Gemlik İskele Meydanı’nı dolduran binlerce hayranıyla birlikte söyledi. Sevenlerini eğlenceye doyuran Atiye, eski ve yeni albümlerinden en beğenilen şarkıların yer aldığı repertuarında İngilizce parçalarına da yer verdi. ‘Budur’, ‘Baba’, ‘Don’t think’, ‘Ahmet’, ‘Yalnızca üzmek için’, ‘Deli ya’, ‘Muamma’ ve ‘Salla’ gibi şarkılarıyla sevenlerini coşturan Atiye, Gemlik’te konser vermenin mutluluğunu yaşadığını anlatarak, kendisini sevenleriyle buluşturan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.
Atiye’nin şarkılarında yaklaşık 15 bin Gemlikli doyasıya eğlendi. Konserde yaklaşık 1,5 saat boyunca sahnede kalan Atiye, şarkılarının yanı sıra dansçılarıyla birlikte sergilediği özel dans şovuyla da izleyenleri büyüledi. Sahne performansıyla gönülleri fetheden Atiye’yi hayranları da alkış yağmuruna tuttu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 23.07.2011 | Okunma sayısı:28754

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu