Haberler

Atıcılar 12’den vurdu

Font Boyutu

 19 NİSAN 2016

BASIN BÜLTENİ

ATICILAR 12’DEN VURDU
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ATIŞ POLİGONU´NDA YAPILAN VE GENÇ, BÜYÜK BAYAN VE BÜYÜK ERKEKLER KATEGORİLERİNDE TOPLAMDA 180 SPORCUNUN YARIŞTIĞI TRAP FEDERASYON KUPASI´NDA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ SPORCULARI YİNE KÜRSÜDEN İNMEDİ.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi Atış Poligonu´nda yapılan ve genç, büyük bayan ve büyük erkekler kategorilerinde toplamda 180 sporcunun yarıştığı Trap Federasyon Kupası´nda Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları yine kürsüden inmedi.

Büyük Bayanlar kategorisinde yarışan Dilara Kızılsu 67/75 puanla hem yurt dışı barajını geçerek federasyon kupasının sahibi olurken yine Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Nihan Gürer´de 64/75 puanla ikincilik kupasının sahibi oldu.

Büyük Erkeler kategorisinde de kürsüye sporcu çıkarmayı başaran Bursa Büyükşehir Belediyespor´da Alper Pınar 118/125 puanla ve Oğuzhan Tüzün 117/125 puanla yurt dışı barajını geçmeyi başarırken final atışları sonucunda ise Oğuzhan Tüzün ikincilik kupasına uzanan isim oldu. Alper Pınar ise sıralamada beşinci sırada kendine yer buldu.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 19.04.2016 | Okunma sayısı:1315

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir