Haberler

Atatürk koşusunun şampiyonu Büyükşehir

Font Boyutu

 24 ARALIK 2014

BASIN BÜLTENİ

ATATÜRK KOŞUSUNUN ŞAMPİYONU BÜYÜKŞEHİR
- BURSA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN 79. BÜYÜK ATATÜRK KOŞUSUNDA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ TAKIM HALİNDE BİRİNCİ OLDU.

BURSA - Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü tarafından düzenlenen 79. Büyük Atatürk Koşusunda Büyükşehir Belediyespor Kulübü takım halinde birinci oldu.

Çekirge’den başlayıp, Bursa valiliği önünde sona eren toplam 5 km parkur koşan atletler halk sakinleri tarafından ilgiyle izlendi. Ferdi sıralamada Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Sporcuları Nilay Esen Ersu 18.58 derecesiyle birinci, Fatma Hacıköylü 19.01 derecesiyle ikinci ve Kübra Yemişli 20.20 derecesiyle ise üçüncü oldu. Takım halinde birinci olan ve müsabakada yer alan bütün sporcuları derece yapan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları büyük sevinç yaşadı.
Yarışın sonunda sporcularını kutlayan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Atletizm Baş Antrenörü İshak Kaya, 27 Aralık Cumartesi günü Ankara’da koşulacak olan Büyük Atatürk Koşusu’nda derece için sporcularından söz aldı.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 24.12.2014 | Okunma sayısı:1966

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir