Haberler

ALTEPE: 'HİZMETTE AYRIM YAPMADIK, YAPMAYACAĞIZ'

Font Boyutu

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, kentin her köşesine ilçe, belde, köy ayrımı yapmadan hizmet götürmeye kararlı olduklarını belirtti.
Başkan Altepe, Gemlik’in Gemsaz Mahallesi’nde vatandaşların katkılarıyla yaptırılan camiinin temel atma töreninde, yönetim anlayışlarında “Hizmette ayrım yapmadık, yapmayacağız. Amacımız iz bırakan eserlere imza atmak” dedi.
Mahalle mahalle dolaşarak sıkıntıları ve eksiklikleri vatandaşla bire bir konuşarak tespit ettiklerini anlatan Başkan Altepe, “Hedefimiz problemlere doğru çözümler üretmek. Bunun için halkla iç içe oluyoruz. Onların dertlerini dinleyip çalışmalarımızla derman oluyoruz. Gemsaz da Büyükşehir Belediyesi’nin bir mahallesi. Buranın her türlü eksiğinin giderilmesinde yanınızda olacağız.” dedi.

Gemsaz Camii’nin inşaatını başlatan halka ve esnafa teşekkür eden Başkan Altepe, camii inşaatında ve bölge halkının yaşam kalitesini yükseltecek her türlü ihtiyaçta Büyükşehir Belediyesi’nin yanlarında olacağını söyledi. Vatandaşlarla sohbet ederek bölgenin eksiklerini dinleyen Başkan Altepe, yaklaşık 500 kişiye ibadet imkanı sunacak Gemsaz Camii’nin de temelini attı. Bugüne kadar Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetini görmediklerinden yakınan vatandaşlar, Başkan Altepe’nin ziyaretinden ve sıkıntılarını dinleyerek çözüm sözü vermesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Tarih: 13.08.2009 | Okunma sayısı:4851

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir