Anasayfa   /    Geri   /    Site İçi Arama   /    Site Haritası  /    English  

Anasayfa > Haberler

Sitenizde Yayınlayın...
Haber Yayın Tarihi: 7 Eylül 2017 Saat 13:20

Altepe’den Zabıta’ya anonslu kutlama

7 EYLÜL 2017

BASIN BÜLTENİ

Altepe’den Zabıta’ya anonslu kutlama
- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 191. yılında, telsizden yaptığı anonsla Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı personelini tebrik etti.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 191. yılında, telsizden yaptığı anonsla Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı personelini tebrik etti.

Yeniçeri Ocağı’nın 1826 yılında kapatılmasıyla oluşturulan Zabıta Teşkilatı, bu yıl 191. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, ‘Zabıta Haftası’ etkinlikleri kapsamında önce Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak teşkilatın kuruluş yıldönümünü kutladı, ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi, Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’ndaki makamında ziyaret etti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, telsizden anons yaparak Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı personelini tebrik etti. Zabıta personelinin başarılı çalışmalarının devamını dileyen Başkan Altepe, “Zabıta Teşkilatı’nın 191. yılı kutlu olsun. Bugüne kadar örnek hizmetler yapan örnek bir teşkilat. Şehrin tertip ve düzeni, disiplininin sağlanması konusunda hizmet denince akla ilk gelen teşkilatlardandır, Zabıta Teşkilatı… Belediyenin halkla iç içe ve direk temasta olan birimi de Zabıta ve şehrin merkezindeki düzenin sağlanmasında büyük katkı sağlıyor. Bugüne kadar gerçekleştirilen güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarınız için de başarılar diliyorum” diye konuştu.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Neşet Çakmaklı ve Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Mahmut Turna ile birim yöneticileri, Başkan Altepe’ye zabıta teşkilatına desteklerinden dolayı teşekkür ederek, çiçek verdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ


24519_Haber_201709071323.doc
Tüm Ekleri İndirOkunma Sayısı: 862

 
< Önceki HaberSonraki Haber >

Diğer Haberler

Bursa Büyükşehir Belediyesi Haber Arşivi

 Sosyal Medya
sinema
hal fiyatları
merinos akkm
Anasayfa  /    Geri   /   Site İçi Arama   /   Site Haritası   /    İletişim  /   Sık Kullanılanlara Ekle      

Bursa Büyükşehir Belediyesi Zafer Mah. Ankara yolu Caddesi. No: 1 P.K.16270 Osmangazi/BURSA
Tel : 444 16 00
E-Posta: beyazmasa@bursa.bel.tr
Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Şb.Md. © Tüm Hakları Saklıdır.
www.bursa.bel.tr Haber Ajanslarının resmi abonesidir.
Site Kullanım Şartları