Haberler

Ahmet Şerif İzgören’den ‘Hayatımız Film’ konferansı

Font Boyutu

27 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

AHMET ŞERİF İZGÖREN’DEN ‘HAYATIMIZ FİLM’ KONFERANSI
- BURSA VALİLİĞİ, BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BURSA KENT KONSEYİ (BKK), BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU (İŞKUR BURSA) VE BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN (BTSO) İŞBİRLİĞİYLE YAPILAN BİİB 2014 KAPSAMINDA KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI AHMET ŞERİF İZGÖREN ‘HAYATIMIZ FİLM’ KONULU KONFERANS VERDİ.

BURSA – Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması (BİİB 2014) kapsamında ‘Hayatımız Film’ konulu konferans veren Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören, Bursalılardan yoğun ilgi gördü.

Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi (BKK), Bursa Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR Bursa) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) işbirliğiyle yapılan BİİB 2014, seminer, konferans ve sertifikalı eğitimlerle sürüyor. Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nin tüm salonlarının kullanıldığı BİİB 2014 kapsamında Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören de Bursalılarla buluştu. İlginin çok fazla olduğu konferansta, dinleyicilerin büyük bir kısmı da sahneye alındı. Gösterilen ilgiden ötürü Bursalılara teşekkür eden Şerif İzgören, etkili iletişimin püf noktalarını anlattı. Yaklaşık bir buçuk saat süren konferansta, topluma mal olmuş insanların hayatlarından da kesitler sunan İzgören, programın sonunda dinleyiciler tarafından uzun süre alkışlandı. 
İş-Kur Genel Müdür Yardımcısı Asım Göker Keskin’in elinden plaketi alan Ahmet Şerif İzgören, toplantının sonunda sevenlerinin kitaplarını imzaladı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 27.11.2014 | Okunma sayısı:2697

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir