Komisyon Üyeleri Listesi

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2019-2020 YILI KOMİSYON ÜYELERİ LİSTESİ 

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MEC. I. BAŞKAN V.
AHMET YILDIZ
 
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MEC. II. BAŞKAN V.
MİHRİMAH KOCABIYIK
 
BELEDİYE MECLİS ASİL DİVAN KATİPLERİ
MERVE EKMEKCİ
ABDULLAH ÇALI
 
BELEDİYE MECLİS YEDEK DİVAN KATİPLERİ
ELİF KOÇ
SEMİH TÜRKCAN
TARIK KÖSE
HİCRAN BAŞKÖK
 
ENCÜMEN ÜYELERİ                                               
ÜYE Ş.FETHİ YILDIZ
ÜYE ERCAN BARUTÇUOĞLU
ÜYE HALİDE SERPİL ŞAHİN
ÜYE MURAT DEMİR
ÜYE İBRAHİM ARSLAN
 
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU  
BAŞKANKADİR KAHRAMAN 
BAŞKAN V.MURAT AVİNÇ
RAPORTÖRALİ MERSİN
ÜYE ALİ ZEYBEK
ÜYE GALİP GÜR
ÜYE YALÇIN IŞIKYILDIZ
ÜYE MUSTAFA ENGİN KARGILI
 
İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU
BAŞKAN TURGAY YEL
BAŞKAN V.MERVE EKMEKCİ
ÜYE ASLIHAN KÖSE
ÜYE MURAT EVKE
ÜYE OSMAN AYRADİLLİ
ÜYE ARZU KARATAŞ
ÜYE MAHMUT GÖK
 
ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
BAŞKAN MİHRİMAH KOCABIYIK
BAŞKAN V.ELİF KOÇ
ÜYE ABDULLAH ÇALI
ÜYE ERKAN DÖNMEZ
ÜYE AHMET ERASLAN
 
EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KOM. 
BAŞKANMUTLU KESKİN
BAŞKAN V.TARIK KÖSE
ÜYE ABDULLAH AKŞEKER
ÜYE ZAFER YILDIZ
ÜYE FARUK ADIYAMAN
 
ULAŞIM KOMİSYONU
BAŞKAN RECAİ BAYKAN
BAŞKAN V.CEMİL DEMİR
ÜYE SEMİH TÜRKCAN
ÜYE REMZİ ÇINAR
ÜYE AYHAN ÖNAL
 
HUKUK KOMİSYONU
BAŞKAN ARİF BAYRAK
BAŞKAN V.HİCRAN BAŞKÖK
ÜYE HASAN TURAN
ÜYE ERCAN KORKMAZ
ÜYE MUSTAFA ENGİN KARGILI
 
SOSYAL İŞLER VE TURİZM KOMİSYONU
BAŞKAN HALİL ÇAKIR
BAŞKAN V.SELAMİ EKEMAN
ÜYE NİHAT ARI
ÜYE ŞAHİN SEVİNÇ
ÜYE AHMET ERASLAN
 
KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
BAŞKANNURAY LAÇİNER
BAŞKAN V.EMİN KOÇDEMİR
ÜYE ERGÜL AYDIN
ÜYE ASİYE ÇALIŞKAN
ÜYE SERHAT SAVCI
 
ENGELLİLER KOMİSYONU
BAŞKAN SELAMİ SELÇUK TÜRKMEN
BAŞKAN V.FARUK TÜRE 
ÜYE AHMET YAŞAR AKBEY
ÜYE MURAT TANRIVERDİ
ÜYE NADİR ÜNLÜ
 
TARIM, HAYVANCILIK VE ORMAN KOMİSYONU 
BAŞKANSELAHATTİN KÜLCÜ
BAŞKAN V.HALİL ARSLAN
ÜYE AYŞEGÜL SEYRAN
ÜYE HÜDAYİ DEMİR
ÜYE MESUT BEDEL
 
DOĞAL AFET VE KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU 
BAŞKANLEVENT GÖRGÜN
BAŞKAN V.SAMET USLU
ÜYE POLAT AHMET
ÜYE OZAN EROĞLU
ÜYE OSMAN DURDU