2018-2019 YILI KOMİSYON ÜYELERİ LİSTESİ

2018-2019 YILI KOMİSYON ÜYELERİ LİSTESİ

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2018-2019 YILI KOMİSYON ÜYELERİ LİSTESİ 
     
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MEC. I. BAŞKAN V. AHMET YILDIZ  
     
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MEC. II. BAŞKAN V. MİHRİMAH KOCABIYIK
     
BELEDİYE MECLİS ASİL DİVAN KATİPLERİ FATİH CELEN  
  ASUMAN AKÇAY SAKALLI          
     
BELEDİYE MECLİS YEDEK DİVAN KATİPLERİ GÜLŞEN USLU  
  SEVİL GÖKSEL ŞEN  
  BEKİR AYDIN  
  MUKADDES SERİM  
     
ENCÜMEN ÜYELERİ                                                   
  ZAFER SAVAŞ   
  ERCAN BARUTÇUOĞLU
  BERAT ERTOPUZ  
  YAŞAR KESKİN  
  ADNAN ULUDAŞ  
     
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU      
  BAŞKAN KADİR KAHRAMAN 
  BAŞKAN V.  MURAT AVİNÇ
  RAPORTÖR AHMET YILDIZ
  ÜYE ADDULLAH DİKEL
  ÜYE HASAN BUDAK
  ÜYE AKIN POROY
  ÜYE EMRAH KESKİNDEN 
     
İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU    
  BAŞKAN  ÖNDER TANIR
  BAŞKAN V.  TURGAY YEL
  ÜYE  ZEHRA SÖNMEZ
  ÜYE  İSMAİL HAKKI KAVURMACI
  ÜYE  ABDURRAHMAN MANSUR
  ÜYE  TURGAY ERDEM 
  ÜYE  MAHMUT GÖK
     
ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU    
  BAŞKAN  MİHRİMAH KOCABIYIK
  BAŞKAN V.  SEVİL GÖKSEL ŞEN 
  ÜYE  OSMAN ŞAHİN
  ÜYE  İLHAN KILIÇ
  ÜYE  MUSTAFA ÖZDEMİR
  ÜYE  PELİN SEVGİ
  ÜYE  AYHAN ÖNAL
     
EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KOM.     
  BAŞKAN  EKREM ÇOHADAR
  BAŞKAN V.  NEDİM BAYRAM
  ÜYE  İSMAİL ÜLKER
  ÜYE  RAMAZAN ASLAN
  ÜYE  HASAN SABRİ KAPOĞLU
  ÜYE  DÜNDAR KOYUTÜRK 
  ÜYE  İHSAN BİLGİLİ
     
ULAŞIM KOMİSYONU    
  BAŞKAN  ASUMAN AKÇAY SAKALLI
  BAŞKAN V. AYDIN ÇIKIKÇI
  ÜYE  FARUK ÇAKIR
  ÜYE  HASAN BUDAK
  ÜYE  EMİR KANTUR
  ÜYE  LÜTFÜ GÜNENÇ
  ÜYE  AYHAN ÖNAL
     
HUKUK KOMİSYONU    
  BAŞKAN  FATİH CELEN
  BAŞKAN V.  BAYRAM ŞAHİN
  ÜYE  TURGAY PEKER
  ÜYE  YASİN ŞENER 
  ÜYE  SERMET YENİDÜNYA
  ÜYE  NİLGÜN BERK 
  ÜYE  EMRAH KESKİNDEN 
     
SOSYAL İŞLER VE TURİZM KOMİSYONU    
     
  BAŞKAN  NEDİM BAYRAM
  BAŞKAN V.  BEKİR AYDIN
  ÜYE  HASAN HÜSEYİN TEMEL
  ÜYE  RAMAZAN ASLAN
  ÜYE  KADİR KAHRAMAN 
  ÜYE  DÜNDAR KOYUTÜRK 
  ÜYE  SABRİ ZÜMRE
     
KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU    
     
  BAŞKAN  NİHAL GÖKTEN
  BAŞKAN V.  ASUMAN AKÇAY SAKALLI
  ÜYE  MUKADDES SERİM
  ÜYE  EMİR KANTUR
  ÜYE  AYDIN ÇIKIKÇI
  ÜYE  GAMZE KAYABAŞ
  ÜYE  NURİ GÜRHAN ACAR 
     
     
ENGELLİLER KOMİSYONU    
     
  BAŞKAN  MUKADDES SERİM
  BAŞKAN V.  OSMAN ŞAHİN
  ÜYE  SÜLEYMAN CANDAR
  ÜYE  KERİM AKÇA 
  ÜYE  İLHAMİ AYDIN
  ÜYE  ERDAL AKTUĞ 
  ÜYE  İHSAN BİLGİLİ
     
TARIM, HAYVANCILIK VE ORMAN KOMİSYONU     
     
  BAŞKAN ERCAN BARUTÇUOĞLU
  BAŞKAN V.  HAYDAR ALİ ASLAN 
  ÜYE MURAT AVİNÇ
  ÜYE HASAN HÜSEYİN TEMEL
  ÜYE SELAHATTİN KÜLCÜ
  ÜYE ENGİN TAŞDEMİR
  ÜYE MESUT BEDEL 
     
     
DOĞAL AFET VE KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU     
     
  BAŞKAN GÜLŞEN USLU 
  BAŞKAN V.  NİHAL GÖKTEN
  ÜYE ABDÜLKADİR KARLIK
  ÜYE FATİH PULAT
  ÜYE CAN KOKUDAL
  ÜYE RECEP ÇOHAN
  ÜYE NURİ GÜRHAN ACAR