Anasayfa   /    Geri   /    Site İçi Arama   /    Site Haritası  /    English  

Anasayfa > Haberler

MERİNOS AKKM’DEN ULUSLARASI BİR FUAR DAHA

 6 ARALIK 2010

BASIN BÜLTENİ

MERİNOS AKKM’DEN ULUSLARASI BİR FUAR DAHA
- BURSA, 22 – 31 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA, ‘BURSA YENİ YILA MERHABA’ TEMASIYLA DÜZENLENECEK OLAN ‘AVRASYA EL SANATLARI HEDİYELİK EŞYA FUARI’NA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK.
- ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN FUARDA, DÜNYANIN 40 ÜLKESİNDEN GETİRİLEN ÖZEL ÜRÜNLER SERGİLENECEK.
- BURSALILAR, 2010 YILININ SON FUARINDAN SEVDİKLERİ İÇİN BİRBİRİNDEN GÜZEL YILBAŞI HEDİYELERİ SEÇEBİLECEK.

BURSA – Bursa’da açıldığı günden bu yana çok sayıda ulusal ve uluslar arası organizasyona imza atarak kentin nabzını tutan Atatürk Kongre Kültür Merkezi, 22 –
31 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ‘Avrasya El Sanatları Hediyelik Eşya Fuarı’ ile özel bir etkinliğe daha adını yazdıracak.

Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) hazırlıklarına başlanan ‘Avrasya El Sanatları Hediyelik Eşya Fuarı’, ‘Bursa Yeni Yıla Merhaba’ temasıyla düzenlenecek. Bursalılar, fuar sayesinde yılbaşında sevdiklerine farklı ülkelerden gelen el sanatları ürünlerini hediye edebilecek. Merinos Fuar Alanı’nda beğeniye sunulacak olan fuar, 10 gün boyunca ziyarete açık kalacak.
Hindistan, Endonezya, Tayland, Mısır, Pakistan, Kenya, Rusya, Afganistan, Azerbaycan, Bosna Hersek, Etiyopya, Gürcistan, Filistin, Kazakistan, Kırgızistan, Makedonya, Moğolistan, Özbekistan, Senegal, Sudan, Tacikistan, Türkmenistan, Başkurdistan, Gagavuz, KKTC, Saha Yakut, Tataristan, Güney Afrika, Bahreyn, Ürdün, Filipinler, Irak, İran, Doğu Türkistan, Çin, Bangladeş, Tanzanya, Uganda, Nepal ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi dünyanın 40 ülkesinden firmaların katılacağı fuarda, her ülkeye özgü özellikler taşıyan ürünler sergilenecek.
Vatandaşların tüm dünya ülkelerinin el sanatlarını bir arada bulabileceği fuarda ayrıca çini, seramik, gümüş el işçiliği, çömlek, çeyiz, bakır dövme, oymacılık, çarık, halı, battaniye, ipekçilik, hediyelik eşya, cam ürünler, sağlık ürünleri, bijuteri tasarım, tablo, mobilya, cam işçiliği, kitap, oyuncak, ahşap boyama ve deri ürünleri de alıcıyla buluşacak.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ


4924-merinos-ak-30777.doc
Tüm Ekleri İndir

Haber Yayın Tarihi: 6 Aralık 2010 Saat 11:49

Okunma Sayısı: 9252

 
< Önceki HaberSonraki Haber >

Diğer Haberler

Bursa Büyükşehir Belediyesi Haber Arşivi

 Sosyal Medya
 E-Bülten Üyeliği
sinema
Bursa Mobil Eğitim Projesi
hal fiyatları
yayınlarımız
merinos akkm
Anasayfa  /    Geri   /   Site İçi Arama   /   Site Haritası   /    İletişim  /   Sık Kullanılanlara Ekle      

Bursa Büyükşehir Belediyesi Zafer Mah. Ankara yolu Caddesi. No: 1 P.K.16270 Osmangazi/BURSA
Tel : 444 16 00
E-Posta: alo153@bursa.bel.tr
Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Şb.Md. © Tüm Hakları Saklıdır.
www.bursa.bel.tr Haber Ajanslarının resmi abonesidir.
Site Kullanım Şartları