Anasayfa   /    Geri   /    Site İçi Arama   /    Site Haritası  /    English  

Yol Durumu

 


BURSA ŞEHİRİÇİ TRAFİK VE YOL DURUMU (06/02/2014)

ŞEHİRLERARASI VE ŞEHİR İÇİ GÜZERGAHLARDA YOL DURUMU


1. BURSA-İZMİR D-200 KARAYOLU K.SANAYİ KAVŞAĞI İLE GÖRÜKLE KAVŞAĞI ARASI BORDÜR DÜZENLEME ÇALIŞMALARI İLE İRFANİYE KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI YAPIM ÇALIŞMALARI NEDENİYLE YOL GÜZERGAHINDA ŞERİT DARALTMASI YAPILARAK TRAFİK KONTROLLÜ SAĞLANMAKTADIR.

2. BURSA - ORHANELİ YOLU İLE BURSA-MUDANYA KARAYOLU YOL GENİŞLETME VE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ŞERİT DARALTMASI YAPILARAK TRAFİK KONTROLLÜ SAĞLANMAKTADIR.

3. BURSA-ANKARA YOLU GÜZERGAHINDA YOL DÜZENLEME VE ASFALT ÇALIŞMALARI İLE KÖPRÜ KORKULUKLARI MONTAJ ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ŞERİT DARALTMASI YAPILMAKTADIR.

4. ÇEKİRGE CADDESİ GÜZERGAHINDA ASFALT VE BORDÜR YENİLEME ÇALIŞMALARI NEDENİYLE 06/02/2014 TARİHİ İLE 09/02/2014 TARİHİNE KADAR ÇEKİRGE CADDESİ STADYUM KAVŞAĞI İLE BEŞİKÇİLER KAVŞAĞI ARASI TEK YÖNLÜ TAŞIT TRAFİĞİNE KAPATILARAK, TRAFİK BÖLÜNMÜŞ YOLUN DİĞER KESİMİNDEN İKİ YÖNLÜ OLARAK SAĞLANMAKTADIR.

5. NİLÜFER YILDIRIM CADDESİ GÜZERGAHINDA DEVAM EDEN ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI TRAFİK ALTERNATİF GÜZERGAH OLARAK BİLGİNLER CADDESİ VE BEŞEVLER CADDESİ GÜZERGAHINA YÖNLENDİRİLMEKTEDİR.


SÜRÜCÜLERİMİZİN KENT İÇİ HIZ LİMİTLERİNE UYMALARI VE KONTROLLÜ SEYİR ETMELERİ, ÇALIŞMA YAPILAN GÜZERGAHLARDA DİKKATLİ VE DUYARLI OLUNMASI, TRAFİK İŞARET VE İŞARETÇİLERİNE UYMALARI, BİLGİ LEVHALARI İLE GÖSTERİLMİŞ ALTERNATİF GÜZERGAHLARI TERCİH ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.
 

İLGİLİ HABERLER

 Sosyal Medya
 E-Bülten Üyeliği
Bursa Mobil Eğitim Projesi
hal fiyatları
yayınlarımız
merinos akkm
Anasayfa  /    Geri   /   Site İçi Arama   /   Site Haritası   /    İletişim  /   Sık Kullanılanlara Ekle      

Bursa Büyükşehir Belediyesi    Acemler - OSMANGAZİ / BURSA | Tel : 0224 444 16 00 | E-Posta: alo153@bursa.bel.tr
Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Koordinasyon Merkezi © 2010 Tüm Hakları Saklıdır.
www.bursa.bel.tr Haber Ajanslarının resmi abonesidir.
Site Kullanım Şartları

Bursa Büyükşehir Belediyesi Mobil Uygulaması